1
17. 12. 2023

Poslední utkání Starších žáků vyznělo pro jejich soupeře.

Poslední zápas roku 2023 Starší žáci podlehli soupeři z Vimperka.

Milevští v posledním utkání roku 2023 nestačili na Vimperk. Domácí se sice ujali vedení, ale soupeř vzápětí vyrovnal a postupně převzal iniciativu, to zúročil do konce první třetiny dvěma brankami. Milevští měli lepší vstup i do druhého dějství. Vimperk však soupeře jednoznačně přehrál a také se střelecky prosadil. Poslední třetina byla sice již vyrovnanější, ale hosté přidali branky a v zápase jednoznačně zvítězili.

Liga starších žáků,

Branky a nahrávky: 3. Stejskal (Stejskal), 22. Peterka (Šimečková), 23. Stejskal (Kolihová), 58. Stejskal (Březina) – 4. Bušek (Čužna), 16. Bušek (Čužna), 19. Čužna, 23. Bušek (Čužna), 28. Michálek (Koška, Šebánek), 32. Pravda (Musálková, Čužna), 35. Šebánek (Pravda), 35. Šebánek (Sedlecká), 50. Ženíšek, 54. Ženíšek. Rozhodčí: Eremiáš - Adam. Vyloučení: 6:4. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 47. Střely na branku: . Průběh utkání: .

Říha (S. Weber) — Šimečková, Maleček, Peterka, Stejskal — Šoule, Stejskal, Šimeček, Čeněk, Březina, Šimeček, Syrovátka, Kolihová, Šutko, Kodad