1
10. 12. 2023

Těsná prohra Starších žáků v Písku.

Milevští přišly o bod za remízu dvě minuty před závěrečnou sirénou.

Milevští odjeli do Písku s cílem se o výsledek sportovně poprat. První třetina se hrála docela opatrně. Každý čekal na chybu soupeře. Milevští měli ve hře trochu navíc a to se projevilo i na skóre na konce první třetiny. První branku utkání vstřelil Michal Komárek a asistence Kolihové. Do druhé třetiny vstoupili podstatně lépe a efektivně domácí. Gólem v první minutě druhého dějství při početní výhodě Písečtí skórovali a začali mít více ze hry to vedlo k vstřelení jejich druhé branky. Do posledního dějství šli domácí s jednobrankovým náskokem. Začátek třetí třetiny patřil sice domácím. hned při prvním střídání třetí třetiny dokázali navýšit svůj náskok. Milevští však ve 42. minutě slepenými brankami dokázali skóre srovnat. To vydrželo do začátku 59. minuty, kdy se Písku podařilo skórovat. Milevští v náporu na konci utkání skórovat již nedokázali a s Pískem těsně prohráli.

Liga starších žáků,

Branky a nahrávky: 21. Novák (Příhoda), 27. Andrejův (Šíp), 41. Novák (Příhoda), 59. Šach (Stanislav) – 17. Komárek (Kolihová), 42. Stejskal (Maleček), 42. Peterka (Březina). Rozhodčí: Bečvář - Dušek. Vyloučení: 2:4. Využití: 1:0. V oslabení:0:0. Diváci:65. Střely na branku: . Průběh utkání: .