5
1
27. 1. 2024

Prohra mladších žáků na domácím ledě.

Milevští nedokázali navázat na výkony z posledních kol a na domácím ledě prohráli se soupeřem od Otavy.

Domácí vyhráli první třetinu. Hosté však od druhé třetiny výrazně zlepši hru a začali domácí přehrávat. Těsně před sirénou druhé třetiny využili dvounásobnou přesilovku a navýšili své vedení. Ve třetí třetině milevští nedokázali zužitkovat své šance na rozdíl od soupeře, který trestal každé zaváhání.

Liga mladších žáků,

Branky a nahrávky: 4. Podrabská (Král) – 26. Hansel (Neubauer), 38. Neubauer (Stupka), 40. Seltsam (Hansel), 46. Seltsam (Kozák), 52. Stupka (Štádler). Rozhodčí: Kloud - Kodad. Vyloučení: 5:2. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 56. Střely na branku: . Průběh utkání: .

A. Mleziva (A. Veselá) — A. Komárek, M. Stejskal, Z. Šimečková, M. Polák, R. Vaniš — F. Šoule, J. Votruba, M. Krlín, M. Hamerle, M. Král, M. Podrabská, E. Šimeček, V. Veselá, J. Janouch