1
18. 11. 2023

Starší žáci prohráli s celkem Klatov.

Starší žáci prohráli utkání hlavně svým výkonem v prvních dvou třetinách.

O výsledku předposledního utkání základní části se rozhodlo již v první třetině. Klatovy ve druhé třetině své vedení navršilo. Stav po druhé třetině 0:7 nevěstil nic dobrého. Milevští v poslední dějství zabrali a výsledek se jim podařili korygoavt.

Liga starších žáků,

Branky a nahrávky: 44. Miadok (Čeněk), 51. Čeněk (Stejskal, Koutník), 56. Miadok – 9. Kovařík, 16. Faic, 17. Frýba (Faic), 26. Faic (Frýba, Tochor), 26. Kovařík, 32. Frýba (Faic), 38. Faic (Tochor), 48. Tochor (Faic). Rozhodčí: Mohyla -Pěček. Vyloučení: 2:1. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 54. Střely na branku: . Průběh utkání: .

Říha (Weber) — Šimečková, Maleček, Miadok, Peterka — Čeněk, Koutník, Stejskal, Šimeček, Březina, Šimeček, Komárek, Syrovátka