1
28. 10. 2023

Těsné prohra Starších žáků s Pískem

Milevští ani zlepšenou hrou a několika tutovkami nedokázali sáhnou po bodech s celkem od Otavy. Byla to velká škoda.

Milevští se sice ujali vedení ve druhé minutě, ale Písečtí skóre srovnali a před sirénou první třetiny si vzali vedení na svoji stranu. Na rozdíl dvou branek svůj náskok navýšili v úvodu druhého dějství. Ve dvacáté osmé minutě svůj náskok ještě navýšili. Milevští dokázali skóre upravit do konce druhé třetiny na rozdíl jedné branky. Bohužel ani zlepšenou hrou nedokázali srovnat. Zápasu by lépe slušela remíza.

Liga starších žáků,

Branky a nahrávky:2. Komárek (Čeněk), 29. Koutník, 33. Březina (Koutník) – 8. Hofhanzl (Adam), 20. Šach (Adam), 24. Šach (Řepka), 28. Benák (Novák). Rozhodčí: Kodad - Hlaváč. Vyloučení: 2:2. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Střely na branku: . Průběh utkání: .

S. Weber (M. Říha) — D. Miadok, J. Kotrba, J. Peterka — F. Březina, R. Čeněk, A. Kolihová, T. Koutník, Š. Stejskal, M. Šimeček, M. Šimeček, M. Komárek, V. Kodad