Božetice
18:00
21. 10. 2023

Vysoké prohra Starších žáků.

Motor od úvodních minut dominoval na ledové ploše. První třetinu vyhrál s pětibrankovým rozdílem. Čestnou branku Milevska vstřelil v úvodu třetí třetiny Michal Komárek

Liga starších žáků,

Branky a nahrávky: 42. Komárek (Peterka) – 4. Vokatý (Zeman), 6. Makovička, 8. Binter (Hanzal), 10. Vávra (Vokatý), 17. Hanzal (Vávra), 29. Zeman, 33. Hanzal (Vávra), 42. Vávra (Binter), 44. Vokatý (Zeman), 45. Hanzal (Vávra), 60. Vávra (Hanzal). Rozhodčí: Kolář - Mohyla. Vyloučení: 4:2. Využití:0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 38. Střely na branku: . Průběh utkání: .

M. Říha (S. Weber) — D. Miadok, Š. Maleček, J. Kotrba, J. Peterka — R. Čeněk, A. Kolihová, T. Koutník, Š. Stejskal, M. Šimeček, F. Březina, M. Šimeček, M. Komárek, P. Syrovátka