1
18. 2. 2024

Deváťáci prohráli v prodloužení.

Ve vyrovnaném utkání měli v prodloužení větší štěstí hosté z Českého Krumlova.

Na milevském zimním stadionu se hrálo velmi vyrovnané utkání. Milevští dokázali využít dvě přesilové hry, ale to vedlo pouze k vyrovnanému stavu na konci třetí třetiny. Hosté se dostali při prodloužení ke střele, kterou nešťastně tečoval domácí hráč mimo dosah brankáře.

Krajská liga 9. tříd,

Branky a nahrávky: 5. Hemza (Kodad), 21. Šimánek (Hemza), 26. Hemza (Šimánek) – 2. Štoll (Kutlák), 15. Benda (Marek), 30. Marek (Štoll), 61. Marek (Marian). Rozhodčí: Lang - Hlaváč. Vyloučení: 4: 3 navíc Chalupa 5+OK (CK). Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 35. Střely na branku: . Průběh utkání: .

M. Smékal (M. Bočan) — M. Pinc, L. Król, P. Šimánek, M. Kuchár, F. Douda, A. Králík — M. Hemza, J. Kodad, M. Komárek, J. Čaněk, M. Pisinger, T. Staněk, L. Klukáček, M. Bouška