1
10. 2. 2024

9. třída zvítězila nad MAD BULLEM.

Deváťáci porazili Mad Bull na domácím ledě.

Milevští do utkání vstoupili do utkání aktivně. V závěru první třetiny se jim povedlo mírnou svoji převahu proměnit ve vstřelení branky. Hosté sice do druhé třetiny nastoupili aktivněji, ale radovali se opět domácí, když ve 26. minutě navýšili své vedení. Domácí si vytvořili poměrně slibné situace, ale druhá branka v prostředním dějství nepadla. Třetí třetina byla od úvodního buly zase o trochu rychlejší. Hosté více ohrožovali domácí branku. Z branky se však opět radovali Milevští. Na domácí třetí branku odpověděli budějovičtí hráči brankou po chybě o obraně. Domácí však velmi rychle odpověděli a tříbrankové vedení si vzali opět na svoji stranu a tím uklidnili hru. Hostům nepomohl ano oddechový čas.

Krajská liga 9. tříd,

Branky a nahrávky: 19. Čaněk (Król), 26. Staněk (Pinc), 47. Pisinger (Čaněk, Pinc), 50. Pisinger – 48. Michel. Rozhodčí: Mitáš — Kloud, Dušek. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:0. V oslabení:0:0. Diváci: 53. Střely na branku: . Průběh utkání: .

M. Smékal — M. Pinc, P. Šimánek, A. Králík — J. Kodad, L. Król, J. Čaněk, M. Pisinger, J. Mošovský, T. Staněk, M. Petráň, L. Klukáček, M. Bouška