5
1
23. 9. 2023

Deváťáci nedokázali udržet své vedení

Milevští deváťáci nedokázali udržet čtyř brankové vedení. V poslední třetině dali mnoho šancí soupeři a ten dokázal trestat. V prodloužení Milevské soupeř dorazil.

Milevští vstoupili do úvodního utkání letošní sezóny velmi aktivně. Svého soupeře v první třetině k mnoho akcím nepustili. Svoji herní převahu vyjádřili dvěma vstřelenými brankami v úvodní třetině. Po úpravě ledu hosté začali více Milevské napadat. Ve dvacáté páté minutě snížili na rozdíl jedné branky. Domácí dokázali na tuto situaci velmi rychle reagovat. Třemi brankami, které soupeři vstřelili ve velmi krátkém čase jin poskytl slušný náskok a pocit "v utkání se již nic stát nemůže". Hosté využili přesilovou hru a za dvacet vteřin udeřili znovu. Za stavu 5:3 šli oba týmy do třetího dějství. Hra byla již podstatně vyrovnanější. V polovině třetiny opět využili přesilovku a dostali se na dostřel jediné branky. Trest za zhoršenou hru, soustředěnost a zodpovědnost přes necelé čtyři minuty před koncem třetiny. Utkání šlo do prodloužení (liga 9. tříd se hraje tříbodovým systémem). Hosté posilněni vyrovnávací brankou dokázali při hře 3:3 vstřelit branku.

Krajská liga 9. tříd,

Branky a nahrávky: 6. Staněk (Králík), 16. Mošovský (Klukáček), 27. Klukáček (Šimánek), 30. Kodad, 33. Stejskal (Čaněk, Staněk) – 25. Kamiš (Neruda), 35. Hort (Bravenec), 35. Michel (Kamiš, Neruda), 51. Bravenec (Bolha, Klíma), 57. Kamiš (Neruda), 62. Neruda (Michel). Rozhodčí: Lang - Ent. Vyloučení:4:2. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 2:0, 2:1, 5:1, 5:6.

Smékal — Králík, Kuchár, Šimánek, Horažďovský, Douda, Pinc — Komárek, Klukáček, Petráň, Staněk, Kačena, Mošovský, Pisinger, Čaněk, Król, Kodad, Stejskal