5
1
28. 11. 2011

Pojďme podpořit milevské hokejisty proti týmu z Děčína!

Milevský hokejový tým v letošní sezoně ještě nevyšel doma naprázdno. Bylo by tedy více než dobré, kdyby se na každém utkání scházelo čím dál, tím více fanoušků. Naši hráči si to za poslední výkony v domácích zápasech jistě zaslouží.

MILEVŠTÍ HOKEJISTÉ POTŘEBUJÍ VAŠI PODPORU!!!

Soutěž už se nachýlila k druhé polovině, ve které už začíná jít o dobré postavení v tabulce před závěrečnými vyřazovacími boji v play-off.

V posledním domácím utkání s Řisuty milevským nevyšla závěrečná třetina, kterou prohráli 1:4 (celkový výsledek 4:5 po prodloužení). I přes prohru v prodloužení si ale po zápase zasloužili potlesk, neboť po většinu zápasu hráli opravdu pěkný hokej!

3 důvody proč jít na hokej:

1. Potvrdíte i vy, že Milevsko vždycky bylo a bude hokejové město!
2. Pomůžete našemu týmu cestou vzhůru tabulkou?
3. Vytvoříte tu nejlepší možnou atmosféru na našem zimním stadionu?

DORAŽTE V CO NEJVĚTŠÍM POČTU!!!

Žádáme Vás tedy, abyste na zápas s HC Děčín dorazily v co možná největším počtu. Není nic lehčího než pozvat kamarády, kamarádky, bratry, sestry, přítele a přítelkyně a společně přijít ve středu 30. 11. 2011 v 18 hodin na zimní stadion města Milevska!

FANDÍME SLUŠNĚ!!!

Černou kaňkou na výborné atmosféře minulých utkání, byly velmi urážlivé pokřiky milevských fanoušků. Ať už to bylo k hráčům hostí (během utkání se častokrát pokřik opakoval), nebo k hlavnímu rozhodčímu (velmi urážlivé pokřiky na jeho rodinu). Nejen, že tím škodíte klubu HC Milevsko 2010, ale děláte také reklamu sami sobě! Prosíme Vás proto, fanděte v duchu fair-play a pomozte naším hokejistům k dalšímu vítězství!

Milevsko vs Děčín

Branky a nahrávky: 18. Hamerle (Schirmer, Müller), 24. Štěrba (Kolomý), 44. Novák (Štěrba), 59. Novák (Kolomý) - 5. Drahorád (Zika), 20. Vávra (Baránek), 29. Oliverius (Sádovský), 32. Zika (Oliverius), 50. Vávra (Baránek). Rozhodčí: D.Pražák - J.Mertl, P.Černý. Vyloučení: 5:6 navíc Urbanec (Milevsko) 10 OT . Využití: 0:2. V oslabení: 0:1. Střely na branku: 47:36 (12:12, 16:14, 19:10). Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:4, 3:4, 3:5, 4:5.

Knap – Štěrba, Božilov, Procházka, Tajbl, Klíma, Schirmer – Urbanec, Sýbek, Nikodém – Kořánek, Müller, Hamerle - Silbernágl, Heřmánek, Hájek - Fořt, Kolomý, Novák

Děčín

Lavinger - Sádovský, Stezka, Hříbal, Drahorád, Molnár, Místecký - Filipovský, Oliverius, Zika - Vávra, Baránek, Šnajdr - Řídel, Stibor, Vacek - Nikl, Myšík, Böhm