5
1
15. 1. 2023

Starší žáci body z Plzně nepřivezli

Škoda druhé třetiny, kdy domácí dokázali využít svoji převahu, jinak bylo utkání vyrovnané.

Utkání v Plzni mělo jiný průběh než domácí utkání s Třemošnou. Hosté drželi po celou první třetinu se soupeřem krok. Domácí však ve druhé třetině zlepšili hru a dokázali třikrát překonat milevského gólmana.

Liga starších žáků,

Branky a nahrávky: 9. Šmíd (Jahn), 23. Domanský (Matějovský), 28. Jahn, 31. Walishin – 44. Miadok (Šimánek). Rozhodčí: Hošťálek - Mečl, Černý. Vyloučení: 6:6. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 23. Střely na branku: . Průběh utkání: .