5
1
27. 11. 2022

Domácí starší žáci nestačili na Wolves Plzeň.

Milevští starší žáci v nadstavbě své soutěže tentokráte nestačili na svého soupeře z Plzně. Dokázali vzdorovat do 34. minuty, ale pak se projevila síla soupeře.

Milevští dokázali posílenému týmu Wolves Plzeň vzdorovat do 34 minuty. Velmi dobrý výkon podal i tentokrát Podrabský v brance. Velká škod chyb, které dokázal soupeř potrestat.

Liga starších žáků,

Branky a nahrávky: - 34. Matějovský (Fadrný), 36. Fadrný (Kovář), 47. Jahn (Fadrný), 51. Walishin (Kus), 59. Matějovský (Fadrný). Rozhodčí: Dušek - Venclík. Vyloučení: 3:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 75. Střely na branku: . Průběh utkání: .

Podrabský (M. Říha) — Kotrba, Horažďovský, Miadok, Pinc — Komárek, Klukáček, Petráň, Staněk, Šimeček, Mošovský, Pisinger, Stejskal, Król, Kodad, Kolihová, Koutník