5
1
30. 1. 2023

Mladší žáci porazili na své ledě Vimperk

Ve vyrovnaném utkání Milevští dokázali smazat dvoubrankový náskok soupeře. V závěru utkání měli domácí větší vůli a půl minuty před sirénou si zajistili dva body do tabulky.

Hosté se ujali vedení vedení ve třetí minutě utkání. Milevským trvalo deset minut než našli tempo a klid. Slepenými brankami ve čtrnácté minutě si milevští vzali vedení na svoji stranu. Na milevském zimním stadionu se hrál dobrý hokej. Akce střídala akci. Milevští měli několik velmi solidních příležitostí, ale zrazovala je koncovka. Vimperk srovnal v polovině druhé třetiny. Do posledního dějství vstoupili lépe hostí. Dvěma brankami během jedné minuty si vytvořili náskok. Trenér domácích reagovat oddechovým časem. Kluci pochopili, že musí trochu změnit hru, aby mohli pomýšlet na dobrý výsledek. Skóre dokázali Milevští srovnat v 51. minutě. Do posledních chvil nebylo rozhodnuto. Domácí však v závěru měli větší vůli body získat. Pouhých 30 vteřin do závěrečné sirény se podařilo dostat puk za záda Karvana, který chránil branku hostů. Trenér Vimperka si vrzal oddechový čas a v závěru jeho tým zkusil hru bez brankáře. Domácí si však vitězství již vzít nenechali.

Milevsko vs Vimperk

Branky a nahrávky: 14. Maleček (Komárek), 14. Miadok (Koutník), 45. Kolihová, 51. Komárek, 60. Komárek (Miadok) – 3. Mžigod (Sedlecká), 39. Jeřábek (Koška), 42. Fridrich (Koška), 43. Hošek. Rozhodčí:Novotný - Kodat. Vyloučení:3:4 TS. Využití: 0:0. V oslabení: . Diváci: 45. Střely na branku: . Průběh utkání: .

Weber, od 33.min Říha — Vaniš, Kotrba, Stejskal, Maleček, Miadok — Komárek, Benda, Komárek, Prášek, Král, Kodad, Koutník, Votruba, Kolihová, Truhlář