5
1
24. 10. 2022

Mladší žási si proti IHC Písek zastříleli

Milevští mladší žáci si dokázali poradit se soupeřem od Otavy. O výsledku rozhodl výkon v první a třetí periodě zápasu. Druhé dějství vyzněno lépe pro hosty.

Milevští do utkání vstoupili poměrně aktivně Již začátkem 4 minuty se ujali vedení. Hosté na tuto branku dokázali odpovědět v polovině osmé minuty. Obdržená branka Milevské nakopla a začali hrát důrazněji a dostávali se do snadněji do brankových příležitostí. Předvedli několik velmi hezkých hokejových akcí, které končili brankou. První třetinu vyhráli vcelku hladce 5:1. Ve druhém dějství padlo více branek, ale třetinu vyhrál Písek. V čase 31,06 přišel nešťastný zákrok Michala Komárka, který rozhodčí potrestali vyloučením 5+OK. Ve třetí třetině domácí nepustili soupeře k ohrožení své branky a Písecké přestříleli v poměru 6:0. Svoji premiéru v brance si odbyl Nusko bez obdržené branky.

Liga mladších žáků,

Branky a nahrávky: . 4. Koutník (Miadok), 8. Koutník (Miadok), 14. Miadok (Komárek), 16. Komárek (Miadok), 19. Miadok, 32. Kolihová (Kotrba), 35. Koutník (Miadok), 35. Kotrba (Kolihová), 44. Benda (Kotrba), 46. Komárek (Koutník), 46. Kotrba (TS), 54. Miadok, 59. Kolihová (Miadok), 60. Kodad (TS) – 8. Rohal (TS), 23. Rohal, 29. Hronek (Turýnek, Kübelbek), 32. Rohal (TS), 33. Rohal (TS) Rozhodčí: Řehoř - Mitáš. Vyloučení: 7:6 TS, navíc Komárek 5+OK (Mil). Využití: 1:3. V oslabení: . Diváci: 45. Střely na branku: . Průběh utkání: .

Weber, od 43 minuty Nusko — Vaniš, Polák, Kotrba, Stejskal, Maleček, Miadok — Komárek, Benda, Komárek, Prášek, Král, Kodad, Koutník, Kolihová, Truhlář

Písek

S. Kropík — V. Andrejův, J. Hašek, M. Vondrášek — J. Hronek, F. Turýnek, Š. Šperl, B. Řepka, Š. Kápl, A. Kübelbek, D. Křišťan, M. Kabourek, V. Rohal, R. Bártík