5
1
16. 10. 2022

Mladší žáci prohráli ve Vimperku.

Mladší žáci prohráli dvěma góly v závěru utkání, kdy milevští vsadili vše na útok a snahu skóre srovnat.

Mladší žáci byli ve vyrovnaném utkání na ledě ve Vimperku ve hře o body do posledních minut. Za stavu 2:1 pro domácí, ale vrhli všechny síly do útoku a ve snaze vyrovnat naopak dvakrát inkasovali. . Takové utkání děti posouvá, prvních deset minut měl soupeř navrch, ale pak už bylo 50 minut úplně vyrovnaných. Bylo to nahoru - dolů, spousta šancí i hokejových situací., se kterými se museli popasovat a dělá je lepšími. pochvaloval si trenér Milevska. "Dvě minuty před koncem jsme si vzali oddechový čas a ještě jsme se pokusili vyrovnat, vrhli jsme všechny síly do útoku, ale nakonec jsme dvakrát inkasovali

Liga mladších žáků,

Branky a nahrávky: 3. Jeřábek (Tušl), 15. Fridrich (Tušl), 59. Dejmek (Musálková, Hošek), 60. Fridrich (Sedlecká) – 16. Kodad (TS). Rozhodčí:Roučková - Diviš . Vyloučení:6:5 TS . Využití: 0:1. V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .