5
1
2. 10. 2022

Milevští mladší žáci deklasovali Medvědy z Krumlova.

Mladší žáci nasázeli svému soupeři 28 branek. Utkání se po osmi minutách hrálo na jednu branku.

Domácí svému soupeři dokázali vzdorovat pouze úvodních osm minut. O výsledku bylo rozhodnutu velmi rychle.

Český Krumlov vs Milevsko

Branky a nahrávky:47. Seltsam (Podruh, Putschögl) – 9. Kolihová (Miadok), 12. Miadok, 12. Maleček (Kolihová), 13. Komárek (Koutník), 14. Benda (Miadok, Kolihová), 18. Šoule (Komárek), 20. Maleček (TS), 23. Miadok, 25. Miadok (TS), 25. Kotrba (Maleček, Vaniš), 31. Miadok (Komárek), 31. Koutník (Kolihová), 31. Miadok (Koutník), 32. Kotrba (Miadok), 34. Miadok (Maleček, Koutník), 36. Vaniš (Kotrba, Kolihová), 38. Komárek (Miadok), 39. Kotrba (Koutník, Vaniš), 42. Miadok (Maleček), 42. Maleček (Kolihová), 45. Miadok, 45. Maleček (Miadok, Komárek), 47. Vaniš (Miadok), 50. Benda, 51. Miadok, 54. Miadok (Maleček, Vaniš), 55. Kotrba (Koutník, Benda), 59. Koutník (Kotrba) . Rozhodčí: Komzák - Klimeš. Vyloučení: 5:3 TS. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 34. Střely na branku: . Průběh utkání: .