5
1
2. 10. 2022

Bod za remízu Starších žáků zůstal v Milevsku.

Milevští sice první třetiny prohráli 1:3. ale od prvních minutu druhé třetiny hru vyrovnali a svého soupeře již skóroval nenechali naopak dokázali skóroval v oslabení a v 54. minutě srovnali brankou Miadoka.

Liga starších žáků,

Branky a nahrávky: 6. Stejskal (Šimánek), 41. Miadok (Mošovský), 54. Miadok (Stejskal, Mošovský) - 2. Albert (Fleischman), 8. Albert, 14 Klimeš (Líbal). Rozhodčí: Novotný - Venclík. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 65. Střely na branku: . Průběh utkání: 1:0, 1:1, 1:3, 3:3

Podrabský (Petráň) — Šimánek, Horažďovský, Pinc, Peterka — Komárek, Klukáček, Petráň, Staněk, Dušek, Šimeček, Mošovský, Pisinger, Stejskal, Król, Kolihová, Miadok