1
28. 9. 2022

Starší žáci jasně přehráli soupeře ze Susice.

Starší žáci využili domácí prostředí a vcelku hladce si poradili se Sušicí.

Milevští od prvních minut byli lepším celkem na hřišti. Domácí se ve třetí minutě ujali vedení. Svoji převahu v poli dokázali zužitkovati až koncem třetiny. Dvě branky v rozmezí minuty měly dát klid na domácí hokejky. V úvodu druhé třetiny se prosadil Staněk a zvýšil na 4:0. Diváci na další branky čekali do 37 minuty a branky přišli opět dvě rychle za sebou. Ve třetí třetině se do 57 minuty hrálo bez branek. Pak potřetí v utkání přišli slepené dvě branky a upravily tím na konečných 8:0.

Liga starších žáků,

Branky a nahrávky: 3. Mošovský (Stejskal, Šimánek), 19. Staněk (Komárek), 20. Kolihová (Mošovský, Stejskal), 22. Staněk, 37. Kolihová (Peterka), 38. Stejskal (Mošovský, Miadok), 57. Stejskal (Horažďovský), 58. Komárek (Staněk). Rozhodčí: Mitáš - Brčák. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci:55 . Střely na branku: . Průběh utkání: 8:0.

Podrabský, od 34.min Petráň T. - Šimánek, Horažďovský, Pinc, Peterka, Komárek, Klukáček, Petráň M., Staněk, Dušek, Šimeček, Mošovský, Pisinger, Stejskal, Król, Kolihová, Miadok