5
1
17. 9. 2022

Starší žáci přestříleli Strakonice.

Ve svém první utkání nové sezóny na domácím ledě Starší žáci porazili tým ze Strakonic

Milevští začali vcelku vlažnějším tempem v zakončení. Vcelku od prvních minut měli herně nad soupeřem navrch. Nedokázali zakončit. Soupeř v závěru první třetiny využil přesilovku a ujal se vedení. Do druhé třetiny domácí nastoupili s větší vervou. Od poloviny druhého dějství byli jasně lepším celkem na ledě. Svoji převahu začali proměňovat. Serii branek začal pěknou samostatnou akcí Dušek. Do konce druhé třetiny přidali ještě dvě branky a pěti góly v posledním dějství pečetili svoji výhru na domácím ledě.

Liga starších žáků,

Branky a nahrávky: 30. Dušek, 31. Peterka (Klukáček), 36. Stejskal (Miadok), 44. Peterka (Klukáček), 44. Stejskal (Mošovský), 45. Dušek, 51. Miadok (Mošovský), 52. Komárek (Šimánek) – 18. Jůzek (Rybáček). Rozhodčí: Venclík - Velíšek. Vyloučení: 4:1. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: . Průběh utkání: .

Podrabský (T. Petráň) — Šimánek, Horažďovský, Pinc, Peterka — Komárek, Klukáček, M. Petráň, Staněk, Dušek, Mošovský, Pisinger, Stejskal, Król, Miadok