5
1
13. 11. 2022

Ztráta bodů s Radomyšlí

Po velmi zdařilé první třetině, kterou Milevští vyhráli 3:0 přišel od prvních minut druhé třetiny zkrat a zmar. Domácí školili v produktivitě a nasazení. Každou chybu Radomyšl trestala a proto také zaslouženě vyhrála. Pátá branka do prázdné milevské branky byla již pouze tečkou.

Krajská liga mužů,

Branky a nahrávky: 27. Novotný (Velíšek), 29. Novák (Novotný, Krůček), 34. Novák (Velíšek, Rod), 49. Sýbek (Burkoň, Řehoř), 60. Sýbek – 4. Masopust (Štekr), 11. Bouška (Suchan, Vochozka), 16. Hraňo (Vochozka, Bouška). Rozhodčí: Trnka - Vavruška, Loucký. Vyloučení: 2:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 84. Střely na branku: . Průběh utkání: .