5
1
17. 3. 2022

Těsná prohra Mladších žáků ve Strakonicích.

Milevští darovali soupeři v polovině třetí třetiny dvounásobnou přesilovku. Strakonice ji využili ke vstřelení vítězné branky.

Milevští se sice ujali vedení, ale domácí do konce první třetiny skóre otočili ve svůj prospěch. Hosté doplatili na svoji nedisciplinovanost, kdy v polovině třetího dějství darovali soupeři dvounásobnou přesilovku, kterou Strakonice využili se vstřelení vítězné branky.

Liga mladších žáků,

Branky a nahrávky: 12.Jůzek, 19. Krásová, 23. Jůzek, 49. Jůzek (Zdychynec, Živnůstka), 53. Žilák (Zdychyncová (Živnůstka) - 8. Dušek, 27. Peterka (Kořánek), 36. Staněk, 50. Kolihová (Dušek). Rozhodčí: Častoral - Venclíl. Vyloučení: 4:6. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 32. Střely na branku: . Průběh utkání: .