5
1
28. 9. 2021

Jasné vítězství ve Strakonicích

Milevští Mladší žáci po dobrém výkonu jasně přestříleli Strakonice. V utkání dominoval Matouš Kořánek

Milevští se ujali vedení brankou Duška po pěkné nahrávce od Stejskala. Vzápětí hosté potrestali faul domácích. Do konce první třetiny se již Milevským nepodařilo skórovat, ale několikrát měli domácí štěstí. Milevští ubránili přesilovou hru domácích. Od začátku druhého dějství měli hosté navrch. Střelecky se Milevským začalo dařit od poloviny třetiny. Nejprve přidal dvě branky Kořánek v závěru hosté přidali branky Dušek, Baťala, Mošovský. Hned po úvodním buly třetí třetiny nahrál Baťala Kořánkovi a ten se nemýlil. Kořánek byl autorem i dalších dvou branek Milevska. Kořánek v tomto utkání nasbíral 8 bodů za 6 branek a 2 asistence.

Strakonice vs Milevsko

Branky a nahrávky: - 10. Dušek (Stejskal), 12. Kořánek, 27. Kořánek, 36. Kořánek, 37. Dušek (Peterka, Kořánek), 40. Baťala, 40. Mošovský (Kořánek, Baťala), 41. Kořánek (Baťala), 55. Kořánek (Klukáček), 60. Kořánek . Rozhodčí: Tuháček - Vokoun. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 54. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:10.

Zralý, od 32 minuty Hackl - Zdychyncová, Čížková, Rybáček, Valentiny, Kubíček, Brabec, Žilák, Hřebíček, Jůzek, Živnůstka, Kotrč, Zdychynec, Šroub

Podrabský, od 40. minuty Petráň - Šimánek, Baťala, Mertlová, Pinc, Bočan, Peterka, Klukáček, Petráň, Dušek, Mošovský, Kořánek, Stejskal, Kolihová, Miadok