5
1
19. 9. 2021

Body po vítězství zůstávají v Milevsku.

Milevští Mladší žáci sice v úvodu utkání prohrávali, ale zlepšenou hrou srovnali nejen skóre. V posledním dějství se ujali dvoubrankového vedení a to v samém závěru dokázali uhájit

Milevští vstoupili do utkání poměrně uvolněně. Lvi toho dokázali dokonale využít a ujali se dvoubrankového vedení. Domácí do poloviny první třetiny dokázali se soupeřem srovnat krok a bylo to vidět i na skóre zápasu. Matouš Kořánek dvěma brankami srovnat skóre. Druhou branku vstřelil při přesilovce svého týmu. Hosté si sice dokázali v 18 minutě vedení vzít na svoji stranu, ale to bylo naposledy kdy v utkání vedli. Ve druhé třetině padla jedna branka a to z hole Mošovského. Domácí velmi dobře vstoupili do posledního dějství. Marek Dušek poslal milevský tým do vedení. Hosté sice ve 47. minutě srovnali, ale Matouš Kořánek hattrickem si vzal vedení na milevskou stranu, když tým využil přesilovou hru. Do dvoubrankového vedení poslal Milevské Baťala. Hosté v závěru využili svoji početní výhodu ke zkorigování výsledku. K vyrovnání se nedostali ani při hře bez brankáře.

Milevští odehráli velmi dobré utkání a dá se říci, že vyhráli zaslouženě.

Liga mladších žáků,

Branky a nahrávky:11. Kořánek (Šimánek), 13. Kořánek (Miadok), 33. Mošovský (Dušek), 43. Dušek, 49. Kořánek (Šimánek), 55. Baťala (Staněk) - 7. Jíra, 8. Neruda (Březina), 18. Loschner, 47. Michel (Albrecht), 58. Loschner (Fleischman) . Rozhodčí: Novotný - Kothera. Vyloučení: 7:5. Využití:2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 65. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:2, 2:2,2:3, 4:3, 4:4, 6:4, 6:5.

Podrabský (Petráň) - Šimánek, Baťala, Horažďovský, Pinc, Klukáček, Staněk, Dušek, Šimeček, Mošovský, Kořánek, Pisinger, Stejskal, Kodad, Kolihová, Miadok