5
1
12. 9. 2021

Bod za remízu přivezli Mladší žáci

K prvnímu utkání nové sezóny odjeli Mladší žáci HC Milevsko 1934 do Vimperku. Ve vyrovnaném utkání za výsledek 5:5 získali první bod.

V první třetině se hrál velmi vyrovnaný hokej. Šance ke skórování měly oba týmy. První branky se diváci dočkali v první minutě druhé třetiny. Na gól domácích Milevští velmi rychle zareagovali a skóre srovnali. Ve druhé třetině padlo celkem 9 branek. Hosté se poprvé v utkání ujali vedení ve 31. minutě, ale domácí opět velmi rychle skóre srovnali. Domácí do posledního dějství nastupovali s jednobrankovým vedením. Milevští hned v první minutě vyrovnali a skóre 5:5 zůstalo až do konce utkání.

Liga mladších žáků,

Branky a nahrávky:21. Voldřichová (Tesař), 24. Tykalová (Voldřichová), 29. Voldřichová, 33. Ženíšek (Straka, Šetka), 40. Tykalová (Tesař, Voldřichová) - 22. Staněk, 28. Kořánek (Miadok), 30. Staněk, 31. Baťala, 41. Kořánek (Miadok) . Rozhodčí: Diviš, Mašek. Vyloučení: 5:8. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: . Průběh utkání: 1:0,1:1,2:1,2:2,3:2,3:4,5:4,5:5.