5
1
20. 8. 2011

Milevsko utrpělo dvoucifernou prohru

Tým nejvyšší francouzské soutěže Les Rapaces de Gap potvrdil své kvality a v přípravném utkání v Milevsku domácí celek porazil vysokým rozdílem. Už po 10-ti minutách hry vedli hosté 3:0 a v první části jednoznačně opanovali led. V dalších dvou třetinách se hra opticky vyrovnala, ale Gap pokračoval v udělování hokejových lekcí zejména při proměňování šancí a využívání přesilových her, které nakonec zužitkoval v utkání všechny. Výsledkem všeho bylo deset branek v milevské síti, když se nejvíce střelecky dařilo autorovi hattricku bývalému táborskému útočníkovi Jiřímu Rambouskovi.

2 : 10
(0:4, 2:3, 0:3)
Milevsko vs GAP

Branky a nahrávky: 24. Kořánek (Müller), 39. Müller – 5. Charrette (Luciak), 6. Rambousek (Charpentier), 10. Paradis (Andre), 14. Palotie (Gauthier), 28. Vienneau (Gauthier), 29. Andre (Paradis, Charrette), 40. Charrette (Andre), 44. Palotie (Gauthier), 48. Rambousek (Baridon), 51. Rambousek . Vyloučení: 4:4 navíc Štěrba (Milevsko) 5+OK, Vienneau (Gap) 5+OK . Využití: 0:3. V oslabení: 1:0. Střely na branku: 32:42 (4:17, 16:13, 12:12). Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:6, 2:6, 2:10.

Knap (29. Pipek) – Štych, Procházka, Tajbl, Dušek, Štěrba, Cirulis, Havran, Čunát – Urbanec, Květoň, Mikeska - Silbernágl, Heřmánek, Novák - Fořt, Müller, Hamerle - Pich, Míšek, Kořánek