1
17. 1. 2022

Zvýšené úsilí a bojovnost na Krumlov nestačilo

Milevští předvedli v Českém Krumlově sice sympatický hokej, ale body bohužel nepřivezli.

Milevské v neděli čekal velmi kvalitní soupeř. Pro Milevské to bylo velmi těžké utkání. Utkání se hrálo tvrdě, ale v rámci pravidel o to svědčí i udělené tresty. Medvědi se ujali vedení dvěma brankami v polovině první třetiny. Milevští se velmi snažili o skórování. Hru s domácím celkem drželi, ale chybě více štěstí a důrazu před brankou Spáčila. Suchan v úvodu druhé třetiny dostal puk za záda krumlovského gólmana. Vzápětí přišlo vyloučení na straně Milevska a domácí přesilovku bleskurychle využili. Domácí měli do konce druhého dějství ještě jednu přesilovku, tu dokázali využít ještě rychleji (13 vteřin). Za nepříznivého stavu 4:1 začala třetí třetiny výhodou dvou hráčů pro milevský tým. Přesilovku se podařilo využít a snížit stav skóre. Po deseti minutách velmi rychlého hokeje Milevští skórovali. Před brankou byl důrazný a dobře postavení Brož. Radost a možnost skóre srovnat Medvědi jasně zatrhli po jedné minutě. Ve vypjatém závěru utkání se Milevsko odhodlalo pro hru bez brankáře. Domácí získali puk, který nahodili na branku a rychlík Fučík milevské obránce předjel, takže se nepískalo zakázané uvolnění a domácí skórovali po šesté. Tým sice prohrál, ale opět předvedl sympatický výkon. Bohužel ani tentokráte to nepřineslo zisk bodů, tím si tým zkomplikoval boj o play-off.

6 : 3
(2:0, 2:1, 2:2)
Český Krumlov vs Milevsko

Branky a nahrávky: 9. Čížek (Klíma, Krcho), 13. Řepa, 23. Koupal (Svoboda, Kadlec), 33. Vondřich (Koupal, Kadlec), 52. Hakl (Michalec), 59. Fučík (Čížek) - 23. Suchan (Škrdleta, Kadilák), 41. Řezáč (Suchan), 51. Brož (Březina). Rozhodčí: Poskočil - Kubeš, Knor. Vyloučení: 3:3. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 110. Střely na branku: . Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1, 4:3, 6:3.