5
1
19. 9. 2021

Milevští prohráli v Písku s Radomyšlí.

Milevští v oslabené sestavě odehráli vyrovnané utkání. Radomyšl byla tentokráte týmem, kterého se štěstí drželo o trochu více než milevské hráče.

Milevští odjížděli k prvnímu utkání do Písku v sestavě, kterou poznamenala velká marodka týmu se kterou se tým potýkal v minulých dnech a stále se s ní nemůže srovnat. Po rozbruslení odstoupil Tomáš Bílek se zablokovanou krční páteří. Natažená třísla Pechánka mu limitovala výkon. Od prvních minut domácí zaměstnávali obranu a Pance v brance. Milevští se k ohrožení branky Žilinčíka dostali po třech odehraných minutách. Nejprve z mezikruží pálil Suchan, vzápětí dobře mířil Chocholoušek, obě střeli Žilinčik kryl. Domácí se ujali vedení po zaváhání obránců. Milevští nedokázali využít početní výhodu, a to jednu minutu dokonce dvounásobnou. Domácí sice svoji první přesilovku nedokázali také využít, ale branku vstřelili pouhé dvě vteřiny po uplynutí trestu. Při druhém oslabení se dostali milevští do protiútoku, Žilinčík vyjel hluboko proti, puk ale nepřikryl a hosté dokázali skórovat. Autorem branky Michal Přívozník. Hosté se dokázali ubránit čtyřminutové přesilovce domácích.

Do druhé třetiny milevští vstoupili opět dost rozpačitě. Ve 25. minutě dokázali domácí využít čtvrtou přesilovku těsně před návratem Pechánka z trestné, který odpykávat trest za hru vysokou holí, když rozhodčí nedokázali identifikovat viníka. Milevští také dokázali využít početní výhodu kdy souhru Přívozník-Suchan využil Petr Bouška. Hosté se však radovali pouhé vteřiny. Jungbauer svým druhým gólem v utkání posla svůj tým opět do dvoubrankového vedení. Závěr a začátek třetí třetiny patřil Milevským. V poslední minutě druhého dějství se trefil Štěpán Kadilák za asistence Růžka Tampiera.

Tentokráte patřil i začátek třetiny Milevským Hokejistům. Na stav 4:4 upravil Honza Brož po velmi dobré spolupráci Růžek-Suchan. Z tohoto stavu se hosté radovali pouhou minutu. Domácí si dvěma brankami vzali vedení na svoji stranu. v 55. minutě se trefil Aleš Řezáč po přihrávce z hole Bednáře. V čase 57,27 si trenér Milevska vzal oddechový čas a připravil hru bez brankáře. Panec zůstal na střídačce. Hosté nedokázali puk dostat za záda Žilinčíka. v Čase 58.08 povolili rozhodčí oddechový čas domácí po zakázaném uvolnění. V závěru se domácí dopustili faulu vysokou holí, když hokejka trefila tvář Hamerleho. Milevští přes velké úsilí srovnat skóre nedokázali.

Milevští odehráli utkání ve čtrnácti hráčích a se zraněným Pechánkem. Myslím si, že Milevští nebyli horším týmem. Domácí měli více štěstí. Velmi dobrý výkon předvedl Panec. Do úterního tréninku a tím do přípravy na soupeře druhého kola by se měli připojit další uzdravení hráči. Věřím, že na domácím ledě bude již tým v plné síle. Přijďte milevské hokejisty v sobotu povzbudit.

Radomyšl vs Milevsko

Branky a nahrávky: 7. Jungbauer (Hanus, Vlk), 13. Pěnička (Hřebíček), 25. Řehoř (Hřebíček), 34. Jungbauer (Vlk), 43. Krůček (Hanus), 48. Gába (Řehoř) - 17. Přívozník, 34. Bouška Petr (Suchan, Chocholoušek), 40. Kadilák (Růžek, Tampier), 42. Brož (Růžek, Suchan), 55. Řezač (Bednář). Rozhodčí: Jílek - Diviš, Mašek. Vyloučení: 6:5. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 108. Střely na branku: 32:35. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:4, 6:4, 6:5, .