2
20:30
26. 9. 2020

Milevsko prohrálo v Pelhřimově.

Milevští prohráli ve vyrovnaném utkání v Pelhřimově. Po první třetině Milevští zlepšili hru a těsně před sirénou srovnali skóre. Od začátku třetí třetiny byli momenty, kdy hosté byli lepším týmem. V polovině třetí třetiny došlo k dlouhým diskuzím ohledně trestu domácího Vysloužila. V čase 57,06 při hře 4:4 domácí využili chyby Milevských obránců. Třetí branku vstřelili domácí do prázdné branky po odvolání brankáře hostů.

Milevští se v úvodu utkání dostali pod tlak. Hned po minutě a půl musel Panec vytáhnou dobrý zákrok proti střele Šuláka z prostoru pod kruhama. Milevští začali osmělovat. Do dobrá střeleckého postavení se dostal Petřík. Koncem čtvrté minuty dobře četl hru Kalčík, dobře vystřelil Suchan. Střela Škrdlety těsně minula branku Jíry. Pechánek vystihl přihrávku domácích, ale jeho střelu gólman zneškodnil. Bohužel po malém zaváhání Milevských se domácí ujali vedení střelou Marka Hadravy. Následné oslabení hosté odehráli dobře. Pelhřimov vážně branku Pance neohrozil. V závěru první třetiny měli hosté štěstí. Puk zůstal ležet před Pancem pod jeho betony ho ukryl Suchan. Druhá třetina se začíná hrát o čtyřech borcích na straně Milevska a třech na straně domácích. Milevskou vylepšenou přesilovku ukončil faul Boušky v závěru třetiny. Z této herní situace milevští hráči nevytěžili mnoho. Ve 25. minutě vytáhl Jíra zákrok proti samostatnému nájezdu Řezáče. Z rychlého proti útoku vykryl střelu Panec. Když tým přežil oslabení po trestu pro Tampiera, který odehrál puk, když mu spadla helma v souboji u mantinelu, přišlo špatné střídání a domácí pokračovali v tlaku. Dvě minuty před sirénou puk poskakoval před Pance, ale ten se zorientoval a přikryl ho. Hosté se v závěru druhé třetiny dostali do útočného pásma a střílená přihrávka před branku skončila za zády Jíry. Autorem vyrovnávací branky byl Petr Bouška . Vyrovnávací branka nalila sílu a chuť. V úvodu posledního dějství jsme se usadili před domácí brankou. Milevští vcelku dobře hlídali domácí útočníky a nedovolovali založit rychlé pelhřimovské útoky. V čase 49:18 přišel dvojitý faul Vysloužila. Došlo k dlouhému přerušení, kdy se domácí rozčilovali nad výrokem hlavního rozhodčího. K trestu 2+2 přibyl trest ve hře. Milevským se otevřela přesilovka v trvání devíti minut. Nejdříve přišlo smolné vyloučení Jíšky, který se při střídání srazil s protihráčem. V čase 56:53 po zaváhání musel Bouška zatáhnou za záchrannou brzdu a přišel trest. Tentokráte hra 4:4 lépe vyšla domácím. Vedení na stranu domácích převalil Svoboda. Milevští v čase 59:30 si vzali oddechový čas a po něm nastoupili bez brankáře. Domácím se podařilo získat puk a přes celé hřiště ho dopravit do prázdné branky.

Milevští v Pelhřimově odehráli velmi dobré utkání. Padesát osm minut makali bez větších chyb, byli aktivní, bohužel nedokázali zužitkovat vypracované příležitosti. Domácí podruhé skórovali po chybě. Třetí branka do prázdné, když se Milevští snažili srovnat a vynutit si prodloužení byla daň za snahu. Milevskému týmu se toho mnoho nedá vytknout.

V pátek přijďte podpořit Milevské hráče na domácí zimní stadion, kde uvítáme soupeře z Humpolce. Utkání se hraje od 19,00 hod.

Pelhřimov vs Milevsko

Branky a nahrávky: 09. Hadrava Marek (Vysloužil), 58. Svoboda (Votápek), 60. Kasalý (Votápek, Mečiar) - 40. Bouška (Březina, Suchan). Rozhodčí: Svoboda - Dančišin, Kubeš. Vyloučení: 7:7, navíc Vysloužil (Pe) TH. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 170. Střely na branku: 28:33. Průběh utkání: 1:1, 1:1, 3:1.