přát. - sobota 5.6.2021
Milevsko
Božetice
2
2
23. 8. 2020

První přípravný zápas před sezónou 2020 - 2021

Milevští dnes nastoupili v Písku k prvnímu přípravnému zápasu před nastávající sezónou.

Milevský dres po několika letech oblékl Josef Urbanec, který je jednou z velkých posil. Do utkání nastoupilo několik nových hráčů. Milevští staví nový tým a již toto utkání ukázalo, že se sestavit mančaft podaří. Mladí hráči odvedli dobrý výkon, předvedli chuť ke hře a nasazení. Je pravdou, že jim v závěru utkání chyběli i fyzické síly. Velmi dobře si v brance vedl Princ, který tým několikrát podržel. Velká škoda byla, že k takovémuto skóre napomohli, dvě teče milevských, které skončily za zády Prince. Milevští nebyly horším týmem na ledě.

Do dalších zápasů se zapojí i ostatní hráči rodícího se týmu, kteří měli dnes ještě volno. Brankář Panec nastoupí do posledních dvou utkání, již se zapojil do tréninků.

Utkání 2. září na Píseckém ledě s týmem IHC Králové se nehraje na žádost soupeře. Domácí sehrají utkání s celkem Hodonína.

Ohlasy k utkání

7 : 3
(2:2, 2:1, 3:0)
Radomyšl VS Milevsko

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 14. Hovora (Paukner), 20. Vlk (Suda, Volf R.), 21. Hřebíček (Bokroň), 34. Vejda, 49. Paukner (Říha, Gába), 56. Gába (Šimoník, Suda), 58. TS Vlk - 11. Havran (Pouch), 12. Novák (Urbanec, Havran), 38. Radosta (Urbanec). Rozhodčí: . Vyloučení: 4:2 . Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 0:2,4:2, 4:3, 7:3.

Sestavy

Radomyšl

Žilinčík, 30. min Štrobl - Pěnička, Burkoň, Vejda, Hřebíček, Kurfirst, Jungbauer, Slavík, Vlk, Hovora, Říha, Paukner, Volf R., Gába, Šimoník, Suda

Milevsko

Princ (Čunát) - Novák, Havran, Hastrman, Malý, Bednář, Tampier - Radosta, Suchan, Urbanec - Brož, Pouch, Bílek - Petřík, Kalčík