5
1
8. 10. 2019

Prohra páťáků na domácím ledě.

Po vcelku vyrovnaných dvou třetinách nedokázali Milevští se svým soupeřem v posledním dějství držet krok.

Milevští své první mistrovské utkání v nové sezóně nezvládli. Soupeř z Motoru České Budějovice byli nad jejich síly. První dvě třetiny byli Milevští rovnoceným soupeřem, ve třetí třetině však došly síly a Budějovičtí toho dokázali využít ke vstřelení pěti branek

3 : 11
(2:3, 0:3, 1:5)
Milevsko vs Motor České Budějovice
Krajská liga přípravek,

Branky a nahrávky: 4. Kořánek, 16. Kořánek, 44. Mošovský - 1. Láf, 5. Záviš, 11. Kosař, 30. Kosař, 30. Sedlář, 38. Láf, 41. Láf, 46. Walter, 47. Kosař, 49. Sedlář, 53. Sedlář. Rozhodčí: Fořt - Hamerle. Vyloučení: TS 8:6. Využití: 2:3. V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

Podrabský, od 40. minuty Duchač, Podrabský, Klukáček, Staněk, Šimánek, Horažďovský, Pinc, Dušek, Mošovský, Kořánek, Pisinger, Komárek, Baťala, Kodad, Kolihová, Król

Motor České Budějovice

Jirgl, od 40. minuty Lenc - Walter, Dvořák, Blaho, Čečetka, Sedlář, Havránek, Záviš, Klimeš, Láf, Kosař