1
28. 12. 2019

Ve Strakonicích výhra mladších žáků s nulou.

Ve Strakonicích mladší žáci neinkasovali.

Milevští ve Stakonicích svého soupeře přehrávali od úvodní buly. V prvních minutách se však nedokázali střelecky prosadit, to si vynahradily ve druhé a třetí třetině.

Strakonice vs Milevsko

Branky a nahrávky: 16. Kabíček (Vrzal, Suchan), 18. Vrzal (Suchan), 35. Vrzal (Kabíček, Suchan), 38. Bouška (Hlavín), 39. Hlavín (Podrabský, Vrzal), 40. Hlavín (Podrabský), 41. Hlavín (Podrabský), 44. Céza, 55. Podrabský (Hlavín), 57. Podrabský (Hlavín), 59. Hlavín (Podrabský). Rozhodčí: Vovčko - Diviš. Vyloučení: 0:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

Hammerbauer, od 40. min Imenynnyk - Solařová, Krásová, Majer, Rod, Molhanc, Šmíd, Šimák, Koch, Havelec, Zeman, Menčík

Koutník - Hlavín, Bejšák, Vrzal, Céza, Miadok, Suchan, Podrabský, Kabíček, Staněk, Bouška, Mošovský, Kolář