1
3. 11. 2019

V Domažlicích Mladší žáci vyhráli

O svém vítězství milevští mladší žáci rozhodli ve třetí třetině.

Utkání bylo po dvě třetiny velmi vyrovnané. MIlevští však ve tzřetí třetině nadali soupeři mnoho prostoru. Za výkon v posledním dějství si plný počet bodů milevští mladší žáci zaslouží.

Liga mladších žáků,

Branky a nahrávky: 9. Sladký (Račinský), 13. Sokol (Kabourek), 28. Račinský (Klas), 30. Klas, 36. Sokol (Látal), 39. Sladký (Mayah) - 16. Miadok (Kolář), 18. Podrabský (Céza), 29. Suchan (Vrzal), 34. Podrabský (Suchan, Vrzal), 37. Hlavín (Miadok), 40. Suchan, 41. Barda (Hlavín), 49. Suchan (Bouška), 49. Barda (Céza, Miadok), 50. Hlavín, 58. Hlavín (Suchan), 60. Bouška (Céza). Rozhodčí: D. Kaiser - O.Kaiser. Vyloučení: 7:3. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .