5
1
20. 10. 2019

Body mladších žáků zůstávají doma

Soběslav domácím vzdorovala první dvě třetiny. Domácím se však velmi povedl vstup do posledního dějství a tím si zajistili zisk bodů.

Milevsko vs Soběslav

Branky a nahrávky: 6. Bouška (Miadok), 16. Bouška (Hlavín), 35. Podrabský (Hlavín), 39. Podrabský (Kolář), 51. Vrzal (Hlavín, Podrabský), 53. Kořánek (Vrzal), 54. Kořánek (Hlavín), 57. Kořánek (Suchan), 59. Podrabský - 15. Hanzal (Slabý), 23. Pánek (Pavlečka), 25. Slabý (Hanzal), 39. Pánková Máca), 51. Hanzal (Bušta), 56. Pánek (Pavlečka). Rozhodčí: Novotný - Venclík. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

Koutník (Hanus) - Hlavín, Bejšák, Vrzal, Céza, Miadok, Kořánek, Barda, Suchan, Podrabský, Kabíček, Staněk, Bouška, Kolář

Soběslav

Křiklán, od 33. minuty Kareš - Pavlečka, Šrubař, Máca, Zeman, Hanzal, Slabý, Toufar, Bušta, Pánková, Paleček, Pánek