5
1
20. 10. 2019

Jasné vítězství mladších žáků u Vajgaru

Milevští si snadno poradili se svým soupeřem. Od Vajgaru přivezli plný počet bodů.

Milevští svému soupeři povolil v každé třetině pouze jednu branku. Sami si naopak s chutí zastříleli.

HC Střelci Jindřichův Hradec vs Milevsko

Branky a nahrávky: 16. Ferda, 37. Jankovič, 46. Beke (Jankovič) - 1. Céza, 7. Podrabský (Vrzal), 20. Podrabský (Vrzal), 22. Céza, 25. Bouška (Vrzal), 26. Podrabský (Vrzal), 30. Suchan, 39. Suchan (Podrabský), 43. Vrzal, 45. Bouška (Barda), 46. Vrzal, 54. Suchan. Rozhodčí: Soukup - Šimák. Vyloučení: 2:1. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 49. Střely na branku: . Průběh utkání: .

HC Střelci Jindřichův Hradec

Hradský, od 30. minuty Chramý - Smrt, Kadlec, Dvořák, Toman, Beran, Rosenkrnc, Kotyza, Hána, Čekal, Ferda, Beka, Jankovič,Sachl

Koutník, od 30. minuty Hanus - Bejšák, Vrzal, Céza, Miadok, Barda, Suchan, Podrabský, Kabíček, Baťala, Bouška, Pinc, Kolář