5
1
8. 9. 2019

V prvním kole se dařilo mladším žákům v Rokycanech.

Milevští mladší žáci si svým výkonem ve druhé třetině zajistili zisk plného počtu bodů.

Milevší se ujali vedení těsně před sirénou, která ukončila první třetinu, Jak měli hosté střelecky dobrý závěr prvního dějství, tak dobře vstoupili do druhé třetiny. Čtyři brankly do 13. minuty druhého dějství zajistili Milevským klid do zbytku utkání. V závěrečných munutách dokázali Milevští ještě zvýšit své vedení. Vítězství mladších žáků bylo zasloužené.

Rokycany vs Milevsko

Branky a nahrávky: 30. Moulis (Šafránek), 39. Kotlan (Klír, Flíd) 58. Klír (Kratochvíl, Turek) - 20. Podrabský (Vrzal, Hlavín), 21. Vrzal (Hlavín), 26. Kořánek, 27. Kolář (Barda), 33. Miadok (Barda), 57. Podrabský (Kolář). Rozhodčí: Hrůza - Měkota . Vyloučení: 2:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .