5
1
16. 1. 2011

Třeťáci si přivezli od Vajgaru dvě porážky

Třeťáci na stejně staré hokejisty z Jinřichova Hradce tentokráte nestačili. Obě družstva svá utkání prohráli.

KLH Vajgar Jindřichův Hradec A - HC Milevsko 2010 A 9:5 (3:1,3:1,3:3)

V neděli 16. ledna 2011 sehráli hráči týmu HC Milevsko 2010 na ledě silného soupeře v Jindřichově Hradci další zápas KP 3. tříd. Úvod utkání lépe zvládli domácí, když si útočnou hrou a výborným bruslením vytvořili dvoubrankový náskok. Ve 12. minutě po samostatném úniku tento rozdíl snížil milevský Petřík. Do konce první třetiny však domácí opět navýšili skóre, tentokrát na 3:1. I ve druhé části Jindřichohradečtí pokračovali v tlaku a postupně dokázali nastřílet další tři branky, na které za Milevsko odpověděl jednou trefou Petřík a zpečetil tak stav utkání po dvou třetinách na 6:2. Milevští hráči věděli, že když se budou chtít prosazovat vedle tak kvalitního protivníka, musí zlepšit obranu a zvýšit důraz před soupeřovou svatyní, což se výborně dařilo ve třetím dějství. Výsledkem tohoto snažení byly dvě vstřelené branky, když si vzájemně nahráli Řezáč s Petříkem. Po té však opět zareagovali dalším gólem domácí a odskočili tak Milevským na rozdíl tří branek. To se vzápětí změnilo, když po asistenci Řezáče snížil Petřík. Závěr utkání však patřil domácím, kteří si na své konto připsali ještě dvě branky a stanovili tak konečný výsledek utkání na 9:5.

KLH Vajgar Jindřichův Hradec B – HC Milevsko 2010 B 8:1 ( 4:0,2:1,2:0)

V neděli 16.1. milevští hokejisté třetích tříd přijeli na led Vajgaru, aby zde sehráli čtrnácté kolo KP. Hosté začali vlažně a umožnili tak domácím hrát jejich hru. Milevští byli v podstatě všude o krok později a to se tudíž ukázalo i na výsledku, když první třetinu prohráli s domácím celkem 0:4. Do druhé třetiny nastoupili hosté odhodlaněji a obraz hry se začal vyrovnávat. Sice jako první v prostředním dějství obdrželi gól, ale posléze dokázali zásluhou Skalického vsítit branku. Bohužel do konce třetiny po chvilkové nepozornosti hosté opět inkasovali. Ve třetí třetině i přes velkou snahu milevský tým gól nepřidal, ba naopak dva ještě inkasoval. Utkání tak dospělo k závěru za konečného stavu 8:1 v neprospěch HC Milevsko 2010.