5
1
20. 10. 2019

Drama v Jindřichově Hradci.

Velmi dramatický průběh mělo utkání starších žáků u Vajgaru. Po velmi vyrovnaných dvou třetinách se v úvodu posledního dějství dostali do vedení domácí. Milevští však vyrovnali a Junek zajistil body pro Milevsko

Utkání bylo první dvě třetiny velmi vyrovnané, šance na vstřelení branky měly oba týmy. Vstup do posledního dějství vyšel lépe domácím. Milevské však dva slepené góly v rozmezí minuty nesložily. Na druhý gól Střelců během pár vteřin odpověděli a v polovině třetiny byl stav 2:2. Dvěma góly zajistil body pro svůj tým Junek.

Liga starších žáků,

Branky a nahrávky: 41. Beran (Sedláčik), 42. Urban (Sedláčik) - 43. Rottenberg (Junek), 50. Rottenberg (Špánek), 56. Junek, 60. Junek. Rozhodčí: Soukup - Šimák. Vyloučení: 1:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 44. Střely na branku: . Průběh utkání: .