1
8. 10. 2019

Starší žáci neudrželi vedení

Milevští starší žáci nedokázali udržet své vedení a těsně prohráli s Motorem.

Milevští dokázali vyhrát první třetinu. Do druhého dějství vstoupili trochu vlažněji a domácí toho dokázali využít a v podstatě ve druhé třetině rozhodli o svém těsném vítězství. Ve velmi vyrovnaném posledním dějství milevští hokejisté nedokázali udržet své vedení, které si připravili v uvodních minutách třetí třetiny. Rozhodně dělba dobů by byla spravedlivější.

Liga starších žáků,

Branky a nahrávky: 1. Petrásek (Zikeš), 12. Postl, 21. Šimon, 31. Postl (Palán), 50. Šimon, 55. Postl (Šimon) - 1. Bejšák, 10. Špánek, 17. Bouda (Junek), 41. Klíma, 44. Rottenberg (Bouška). Rozhodčí: Loucký - Šrámek. Vyloučení: 1:2. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

Motor České Budějovice

Pytel, od 30. minuty Schacherl, Šíma, Brabec, Zikeš, Gřegořek, Hoch, Falta, Šimon, Palan, Zevl, Petrásek, Postl, Kubiena

Vlk - Čunát, Junek, Klíma, Prokop, Bouška, Bouda, Bejšák, Haluzík, Špánek, Rottenberg