5
1
29. 9. 2019

Starší žáci využili domácího prostředí.

Starší žáci porazili svého soupeře od Otavy o šest branek. Vstřelení branek si rozdělili do první a třetí třetiny

Starší žáci na domácím ledě o svém vítězství rozhodli již v první třetině. Do druhého dějství nastoupili s vědomím tříbrankového vedení a to se odrazilo i v jejich hře. Trenér jistě využil oddychu mezi třetinami k probuzení týmu. Třemi brankami v posledním dějství svého soupeře porazili dá se říci vysoko.

Liga starších žáků,

Branky a nahrávky: 3. Bouda (Bejšák, Junek), 5. Kurfürst (Rottenberg), 7. Junek (Bejšák), 46. Bejšák, 50. Bouda (Špánek), 60 Rottenberg (Bouška) . Rozhodčí: Mitáš - Velíšek. Vyloučení: 4:8. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

Vlk - Čunát, Junek, Klíma, Prokop, Bouška, Bouda, Bejšák, Kurfürst, Špánek, Rottenberg