5
1
18. 1. 2020

Veselí potvrdilo roli favorita

Milevští inkasovali začátkem druhé minuty, v poslední minutě druhé třetiny Veselí své vedení navýšilo. Domácí přidali dvě branky v posledních minutách druhé třetiny. Zmar hostů vyvrcholil v 55 a 56 minutě. Šestou branku vstřelilo Veselí při hře ve třech.

Krajská liga mužů,

Branky a nahrávky: 2. Klimeš (R. Benda, Dušák), 19. J. Míchal (Fr. Bárta), 35. Klimeš (J. Benda, Vlach), 37. Fencl, 55. Mikeska (L. Míchal), 56. Arnold – 53. Bouška (Šimák, Suchan).. Rozhodčí: Hamr – Zedníková, J. Beránek. Vyloučení: 5:6. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 170. Střely na branku: 40:21. Průběh utkání: .