5
1
8. 12. 2019

Skončila neporazitelnost na ledě soupeřů

V přestřelce měl milevský tým méně nábojů. V Humpolci podlehl Jiskře. Na ledě soupeře vstřelit šest branek a nepřivést body je velká škoda.

K dlouhodobě zraněným hráčům přibil po utkání v Krumlově Michael Panec. Bohužel zranění v dolní části těla mu neomužnila v dnešním utkání nastoupit. Do branky se postavil Vlasta Pinc, na střídačce mu kryl záda Jan Kolář. Bohužel Milevští do utkání nestoupili šťastně. Na konci první minuty prohrávali gólem po chybě v obranné činnosti. Na tuto branku hosté dokázali zareagovat gólem Fořta. Svým důrazem před brankou zužitkoval střelu Štěpána Kadiláka. Fořt zajistil vedení týmu v 11. minutě. Vedení na svoji stranu si domácí vzali jěště před koncem první třetiny. Milevští do druhé třetiny vstoupili opět velmi špatně. Domácí toho využili a přidali dvě rychlé branky. Za stavu 5:2 se Milevstí "probrali" a začali být vyrovnaným soupeřem. Začali mít více ze hry a to se projevila na četnosti střel a změně skóre. Nejprve se od modré trefil Pletka. Na rozdíl jediné branky snížil z velkého úhlu Reindl. Bohužel v závěru druhé třetiny obrana Milevska povolila a domácí toho využili o opětovnému odskočení na rozdíl dvou branek. Nástup do posledního dějství se vydařil hostům. Kadilák se trefil, když využil nahrávku od Fořta. Domácí odpověděli druhou brankou Brychty. Ve 47. minutě dostal tým opět do hry a na dostřel Hastrman. Bohužel na vyrovnání tým nedosáhl a v závěru utkání ještě inkasoval osmou branku.

Humpolec vs Milevsko

Branky a nahrávky: 1. T. Dvořák (Mart. Jelínek, Daňhel), 15. Hubata (Brychta), 19. Motl (Brychta), 23. Dolejš (Hynek, Hendrych), 26. Hurda (Mart. Jelínek, T. Dvořák), 40. Brychta (T. Dvořák), 45. Brychta (Hurda, Hubata), 58. Hynek (T. Dvořák) – 4. Fořt (Š. Kadilák ml.), 10. Fořt (J. Müller), 29. Pletka (Š. Kadilák ml.), 32. Reindl, 43. Š. Kadilák ml. (Fořt), 47. Hastrman. . Rozhodčí: Květoň – Kubeš, Dančišin.. Vyloučení:3:5, navíc Hubata (Hum), Jíška (Mil) oba OT. Využití: 2:1. V oslabení: 0:1 . Diváci: 160. Střely na branku: 34:32. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 5:2, 5:4, 6:4, 6:5, 7:5, 7:6, 8:6.