5
1
3. 11. 2019

Prohra na domácím ledě s Hlubokou

Domácí po dvou třetinách prohrávali o šest branek. Nástup do posledního dějství již výsledek nedokázalo zvrátit. Hosté si své vedení zkušeně pohlídalo.

Domácí do utkání vstoupili sice aktivně. Začátkem 3. minuty se prosadil Radosta ani následná střela Hamerleho neznamenala změnu stavu. Do osmé minuty jsme byli opravdu aktivnější. V deváté minutě zpoza branky zasunul Holub puk za záda Čunáta. Po třech minutách šli Hlubočtí do dvoubrankového vedení. Hra domácích se začala hroutit. Velmi těžko se dokázali prosazovat. Když se dostali do střelecké pozice nedokázali skórovat. Hosté své vedení do konce první třetiny ještě o jednu branku zvýšili. Rozbor hry ani hlasitější výtky nepřivedli zlepšení hry. Projev hry domácího týmu byl snad horší než v první třetině. Týmu se nic nedařilo. V čase 31,08 po šesté brance v milevské síti došlo ke střídání gólmanů, Princ ještě do konce třetiny čelil 6 velmi nebezpečným střelám. Vstup do posledního dějství patřil domácím. Tři branky ukázali, že tým dokáže bojovat. Poslední slovo však měli hosté, když využli přesilovou hru.

Utkání nedohrál Pletka, jeho start v dalším utkání je ohrožen, takže se zvyšeje počet hráčů z kádru vyřazených pro zranění. Končí však tresty hráčům, kteří by mohli proti Strakonicům nastoupit. Již několiok let se Milevským nedaří na domácím ledě. Bohužel letošní lost saoutěže je takový jaký je a tým se s tím musí poprat. Do utkání musí nastupovat s větším sebevědomím a nasazením. Věřím, že to přijde a týmu se začne dařit dle i jejich představ a přání.

Milevsko vs Hluboká nad Vltavou

Branky a nahrávky: 43. Bílek, 48. Bouška, 54. Šimák (Fořt) - 9. Holub (Šafář, Kantor), 12. Kantor (Moudrý), 16. Moudrý, 22. Kříž, 26. Schmidmayer (Miler), 32. Vácha, 59. Kašper. Rozhodčí: Svoboda - Beránek, Komzák. Vyloučení: 6:7. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: 31:19. Průběh utkání: 0:6, 3:6, 3:7.

Mar. Čunát (32. Princ) - Jíška, Bouška, Hastrman, Mil.Čunát, Havran, A.Hájek - Radosta, Šimák, Hamerle - Bílek, Müller, Fořt - Jelínek, Pouch, Pletka

Dašek – Dušek, Formánek, Žlůva, R. Heřmánek, J. Kříž, Kašper – M.Dvořák, Miler, Schmidmayer - K. Vácha, Moudrý, E. Bahula - Kantor, Holub, Šafář