5
1
5. 10. 2019

Milevšti předvedli obrat

Milevští pro diváky v pikantním utkání byli nedaleko od průšvihu. Za stavu 1:6 dokázali najít sílu a výsledek utkání zvrátit. Sedm branek vstřelili od dvacáté sedmé minuty.

Utkání se pro Milevské nevíjelo dobře. Je sice pravda, že první větší šanci si vytvořili hráči Milevska, bohužel neskončila brankou. První přesolovka hostů netrvala dlouho, po minutě šel na trestnou i hráč Milevska. Po návratu domácího hráče z trestné lavice dokázali minutovou početní výhodu zužitkovat. Po dalších pěti minutách, kdy se vesměs hrálo ve čtyřech dokázali domácí Božetice zvýšit svůj náskok na 3:0. Milevští dokázali skórovat až v 16.minutě, kdy se po samostatné akci prosadil Jirka Müller. Božetice rychle odpověděly a své tříbrankové tříbrankové vedení si vzaly do konce první třetině zpět. V brance hostů po obdržené čtvrté brance došlo ke změně strážců branky. V kabině hostů sice byl poprask, ale nástup do druhého dějství byl katastrofální. V čase 22:32 to vypadalo s Milevském velmi špatně. Domácí hned v úvodu využili přesilovku a slepeným gólem dostali svého soupeře do velmi složité situace. V úvodu 27. minuty předvedl Radosta se Suchanem velmi pěknou akci, která skončila brankou. Hosté se postupně začali zvedat. Ve dvacáté osmé minutě po samostatné akci skóroval Petr Bouška, který je v Milevsku na střídavý start. Po dvaceti vteřinách si svoji druhou branku v utkání připsal Jirka Müller, který zužitkoval kombinaci Fořt - Havran. Do kabin se šlo za stavu 4:6. Již v závěru druhé třetiny se začala hra Milevska lepšit. Hosté do posledního dějství nastoupili ve stejném tempu jako z konce druhé třetiny. To se jim vyplatilo v čase 42:50 puk za záda Šindeláře dostal Hamerle za asistence Radosty. Po dvou minutách hry srovnal skóre Jirka Fořt po akci Suchan - Radosta. V čase 48:10 dostal svůj tým do vedení střelec předchozí branky Fořt, když hosté potrestali vyloučení domácího hráče. Asistence byla právem připsána Müllerovi. Obrat dokonal a hlavně zklidňující branku v 55. minutě vstřelil Milan Čunát. Tentokráte herní varianta 4:4 vyhovovala milevským hráčům. Asistence byla připsána Jelínkovi s Jíškou.

Milevští dokázali odvrátit velmi nepříznivý vývoj utkání. Ze stavu 1:6 dokázat vyhrát 8:6 je málo kdy k vidění. Poděkování patří tentokráte i milevskému kotli, který i za nepříznivého výsledku dokázal za týmem stát a fandit mu. Ukázal se jako správná opora týmu, hráči a jak ukázali i příznivci nechtějí, aby tým prohrával a když vidí, že tým je v krizi, o to více fandí a drží palce. v takové atmosféře se hráčům lépe hraje. V sobotu 12. října hrají milevští opět doma. Tentokráte přijede soupeř z Vimperka.

Krajská liga mužů,

Branky a nahrávky: 10. Buriánek (Schönbauer), 14. P. Hošek (J. Dušek), 15. Schönbauer (Homola), 17. Cmunt (L. Nevolný), 22. Schönbauer (L. Nevolný), 23. Mikš – 16. J. Müller, 27. Suchan (Radosta), 28. Bouška, 29. Müller (Havran, Fořt), 43. Hamerle (Radosta), 46. Fořt (Radosta, Suchan), 49. Fořt (Müller), 55. Milan Čunát (Jelínek, Jíška). Rozhodčí: . Trnka – Karlín, Šesták. Vyloučení: . 6:7 Využití:2:1. V oslabení: . Diváci: 438. Střely na branku: 22:39. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 6:1, 6:8.