5
1
21. 9. 2019

Prohra Milevska v úvodu soutěže

Milevští po vyhrané první třetině nedokázali svého soupeře přehrát. Soupeř využil 3 přesilové hry a potrestal každou chybu domácích hráčů a těch bylo v utkání poměrně dost.

Milevští vstoupili do utkání vcelku aktivně a vytvořili si v úvodu několik příležitostí. V 7.minutě dostal puk za záda Šťastného Müller. Ukázal dobrou orientaci a sílu v předbrankovém prostoru po nahození z hole Fořta. Následnou přesilovku, ale domácí v podstatě zahodili. Při druhé brance si role hráči prohodili. Puk putoval z hole Šimáka - Müllera k Fořtovi a ten mohl zvednout ruce nad hlavu. Na tuto branku Humpolec dokázal zareagovat brankou v 18. minutě. Od prvních vteřin druhé třetiny se z milevské hry vytratila dravost, začaly se kupit chyby v rozehrávce a to nahrálo hostům. Ve 25. minutě dokázali vyrovnat. Hra domácích byla v těchto chvílích tak trochu bezzubá. Hosté cítili příležitost a tu dokázali využít vstřelením slepených branek v rozmezí 50 vteřin. Na rozdíl jedné branky upravil Sláma, právem byla připsána asistence Jelínkovi a Pouchovi. Milevští nedokázali svého soupeře trvale uzamknout v jeho pásmu, nedokázali si vytvořit gólové šance. Hra v přesilovkách nevedla k většímu tlaku a ke srovnání stavu. To přišlo až ve 47. minutě, když Šimák využil spolupráce s Müllerem. Na tuto branku velmi rychle Humpolec odpověděl. Po inkasované brance se hra Milevska sesypala jako domeček z karet. Hosté přidali další branku po necelých 5. minutách. V závěru po ataku Gřegořka na brankáře hostů se rozpoutala hromadná bitka. Hosté v následné přesilovce vstřelili další branku.

Milevsko vs Humpolec

Branky a nahrávky: 7. Müller (Fořt), 16. Fořt (Müller, Šimák), 36. Sláma (M.Jelínek, Pouch), 48. Šimák (Müller) - 18. Brychta (Hubata), 25. Hendrych (Dolejš, Hynek), 32. Dvořák (Dolejš), 33. Hynek (Hendrych), 48. Mar. Jelínek (Dvořák), 53. Dvořák (Z. Jelínek), 60. Šerák . Rozhodčí: Matoušek - Diviš, Mašek . Vyloučení: 4:6 navíc Hamerle 10 min. OT, Gřegořek TH, Šimák 5+OK, Fořt 5+OK (všichni Milevsko), Z. Jelínek 5+OK, Dolejš 5+OK , Šerák 10 min. OT (všichni Humpolec). Využití: 0:3. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: 44:27 (16:8, 11:11, 17:8). Průběh utkání: 2:0, 2:4, 4:4, 4:7.

Mar. Čunát - Hastrman, A.Hájek , Havran, Gřegořek, Jíška, Mil.Čunát - Radosta, Suchan, Hamerle - Šimák, Müller, Fořt - Sláma, Pouch, Mich. Jelínek - Fencl, Pechlát