5
1
23. 8. 2019

Těsná prohra v odvětě s IHC Písek

Zlepšený výkon Milevských sice vítězství nepřinesl, ale utkání ukázalo, že tým je schopen se z chyb ponaučit.

Milevští odjeli do Písku napravit krutou porážku z domácího ledu. Hráčům hostů se dařilo eliminovat rychlé zakládání útoků soupeře. Dařilo se napadání rozehrávek píseckých hokejistů. Domáci se ujali vedení ve dvanácté minutě po chybě za brankou a soupeř nachytal milevského gólmana, který se přesouval v brankovišti. Hostům se podařilo skóre srovnat těsně před sirénou, která ukončila první třetinu. Trefil se Pouch, když zužitkoval přihrávku Hastrmana, který se začátkem týdne zapojil v Milevsku do přípravy na sezónu. Od začátku druhého dějství milevští hokejisté zlepšili napadání a hodně znepříjomňovali zakládání útoků soupeři. Hosté si vytvořili i několik velmi dobrých příležitostí. Vedení se však ujali opět domácí. Hosté však záhy srovnali. Prosadil se Šimák za asistence Martina Záhory. Ten se jako milevský odchovanec připravuje za zahraniční angažmá. Domácí se opět ve 33. minutě prosadili a opět vedli o jednu branku. Ve 43. minutě se dostali do dvoubrankového vedení, ale Milevští to tentokráte nepoložilo. Pěkné akce si vytvořil Radosta a Suchan. Písecký gólman však puk za svá záda pustit nechtěl. Ve 46. minutě se prosadil Záhora, když puk z hole Šimáka dostal do sítě. V závěru Hosté zkusili hru bez brankáře, ale srovnat skóre se nepodařilo. Milevští v Písku ukázali, že berou přípravu vážně a jejich herní prpojev byl podstatně lepší než v domácích zápasech.

4 : 3
(1:1, 2:1, 1:1)
Písek vs Milevsko

Branky a nahrávky: 12. Přibyl (Novotný), 27.A. Novák (Paule), 33. Novák, 43. Strnad – 20. Pouch (Hastrman), 28. Šimák, 46. Záhora (Šimák) Rozhodčí: Poskočil – Jílek, Šperl Vyloučení: 5:7. Využití: 0:1. V oslabení: . Diváci: 150. Střely na branku: . Průběh utkání: .