5
1
2. 3. 2019

První utkání Milevští na Hluboké nezvládli.

O výsledku v podstatě rozhodla první třetina. Domácí ve dvacáté šesté minutě vedli 4:0. Hosté sice od druhé třetiny podstatně zlepšili svůj výkon, ale Hlubočtí si své vedení pohlídali.

Milevští po odehrání posledního kola mohli litovat dobře rozehraných zápasů, které během sezóny nedokázali dotáhnout do konce s bodovým ziskem. K druhému místu týmu chyběl jeden jediný bod a do play-off by šli z druhého místa, protože by měli lepší minitabulku. Před utkáním jsme měli velké obavy z rozmarů počasí. Tak jak v Milevsku silně pršelo, někteří fanoušci cestou na Hlubokou i volali, že jsou ve velmi silné přeháňce a zjišťovali, jak vypadá ledová plocha. Musím říci, že hlubočtí udělali maximum pro regulérnost plochy. Led byl sice měkčí, ale hratelný. Milevští do utkání vstoupili velmi nešťastným způsobem. Domácí se ujali vedení začátkem čtvrté minuty. Hlubočtí zvyklí na svůj specifický stadion dokonale využívali domácího prostředí. Orientace Milevských byla stižená ještě velmi špatně nečitelnou ledovou plochou. Domácí na konci první třetiny vedli již 3:0. Své vedení navršili na stav 4:0. Milevští začali hrát svůj hokej od poloviny druhé třetiny. Na herním projevu to bylo hned znát a přišel i první vstřelený gól. Ve 34. minutě dokázali využít svoji pátou přesilovku, když se v utkání poprvé prosadil Tomáš Hájek. Do konce třetiny přidal druhou branku Fořt při herní situaci 4:4. Bohužel začátek posledního dějství opět hostům nevyšel. Domácí opět výrazně odskočili dvěma brankami v rozmezí minuty a půl. V brance hostů došlo ke změně ochránců. Na třetí branku Milevska domácí velmi rychle odpověděli vstřelením své sedmé branky. Jakmile hosté vstřelili ve 49. minutě branku hned po zahájení hry domácí odpověděli. V závěru se prosadil při přesilovce střelec hattricku Tomáš Hájek. Hra bez brankáře byla zkouškou této herní varianty. Střelce utkání na straně Milevska byl Tomáš Hájek a nahrávač Jakub Šimák. Na dnešním tréninku bylo důležité odstranit únavu a hlavně nabrat sílu na nedělní odvetu. Věříme, že na Hlubokou ve středu pojedeme.

8 : 5
(3:0, 1:2, 4:3)
Hluboká nad Vltavou vs Milevsko

Branky a nahrávky: 4. Žlůva (E. Bahula), 14. Holub (Hejda), 19. E. Bahula (Hejda), 26. Matys (E. Bahula, Miler), 43. E. Bahula (Matys), 44. Fiala (Holub), 48. Matys (E. Bahula), 51. Matys (K. Vácha nejml., E. Bahula) – 34. T. Hájek (Šimák), 40. Fořt (Radosta, Štych), 48. Šimák (Radosta), 50. T. Hájek (Šimák), 58. T. Hájek (Šimák). Rozhodčí: Vovčko, Jílek – Knor, Soukup. Vyloučení: 10:5, navíc R. Heřmánek (Hl.) OT. Využití: 1:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 284. Střely na branku: 35:37. Průběh utkání: 4:0, 4:2, 6:2, 6:3, 7:3,7:4, 8:4, 8:5.

Dašek – Hejda, J. Kříž, Žlůva, R. Heřmánek, Formánek, Robin Rákosník – Oulík, Miler, J. Šimek, Matys, K. Vácha nejml., E. Bahula, Holub, Fiala, Maurenz, od 44. Matěj Dvořák a Kantor.

Panec, od 43,34 Čunát – Štych, Pletka, J. Havran, Gřegořek, Tampier, Votruba, od Jíška – Radosta, J. Müller, Hamerle, Seidl, Šimák, Kořánek, T. Bílek, Pouch, Fořt, Sláma, Petřík, T. Hájek.