5
1
10. 3. 2019

Domácí vítězství mladších žáků.

Mladší potvrdili své postevení v soutěži a přs prohranou první třetiny utkání vyhráli s přehledem.

Milevští se od druhé třetine zlepšili o 100%. Sedm branek ve druhé třetině dalo klid na hokejky domácích a utkání s přehledem dotáhli do vítězného konce

Milevsko vs Strakonice

Branky a nahrávky: 23. Suchan (Barda), 28. Kořánek (Suchan), 29. Kořánek (Podrabský), 30. Vrzal (Suchan), 33. Podrabský (Bejšák, Kořánek), 34. Trojáček (Barda), 42. Podrabský (Vrzal, Suchan), 46. Podrabský (Hlavín), 50. Hlavín, 53. Kořánek, 57. Suchan - 9. Zeman (Koška), 11. Remiš (Vondrášek, Koška) Rozhodčí: Kotounová - Novotný Vyloučení: 2:2 Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

Hanus (Koutník) - Hlavín, Vaniš, Bejšák, Kořánek, Barda, Kabíček, Podrabský, Trojáček, Suchan, Vrzal, Baťala

Hammerbauer (Imenynnyk - Krásová, Staněk, Čapek, Remiš, Vondrášek, Majer, Rod, Šmíd, Šimák, Koška, Koch, Zeman, Mešík