5
1
22. 10. 2018

U Vajgaru Milevští zaskočili Střelce

Milevští zaskočili svého soupeře nástupem do utkání. Své vedení si v pohodě ve zbytku utkání pohlídali.

Milevští mladší žáci o svém vítězství rozhodli v první třetině. Svého soupeře zaskočili nástupem do utkání a tříbrankové vedení si ve zbytku utkání uhlídali.

Liga mladších žáků,

Branky a nahrávky: 53. Jankovič, 54. Blažek - 8. Podrabský Vrzal), 9. Hlavín (Miadok), 13. Kabíček (Suchan), 36. Hlavín (Vrzal), 51. Hlavín (Vrzal). Rozhodčí: Zeman - . Vyloučení: 2:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

HC Střelci Jindřichův Hradec

Hradský - Jaroš, Jankovič, Toman, Benada, Krhánek, Havelka, Dvořák, Háma, Blažek, Piler, Fatrdla, Čáp, Rosenkranc, Kadlec, Rangl

Koutník, od 33. minuty Hanus - Hlavín, Vaniš, Maidok, Bejšák, Kabíček, Podrabský, Trojáček, Suchan, Vrzal, Céza, Kolář