5
1
15. 10. 2018

Mladší žáci pokračují bez ztráty kytičky

Milevští mladší žáci svého soupeře porazili ve dvou třetinách. V posledním dějství na čtyři minuty polevili a soupeř toho využil ke vstřelení třech branek a tím upravil výsledek.

Milevští mladší žáci nedali svému soupeři žádnou šanci.

Milevsko vs Strakonice

Branky a nahrávky: 9. Podrabský, 12. Hlavín (Vrzal), 18. Miadok (Hlavín), 24. Podrabský (Vaniš), 30. Hlavín (Vaniš), 34. Kořánek (Hlavín, Vrzal), 39. Hlavín, 40. Mošovský (Podrabský, Kořánek), 41. Podrabský Vrzal), 44. Vrzal - 55. Koška, 58. Muller (Zeman), 59. Menčík . Rozhodčí: Maxa - Novotný . Vyloučení: 3:4. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 45. Střely na branku: . Průběh utkání: .

Hanus (Koutník) - Hlavín, Vaniš, Miadok, Bejšák, Kořánek, Kabíček, Podrabský, Trojáček, Vrzal, Mošovský, Céza, Kolář

Hammmerbauer, prostřídávala Kotrbová - Muller, Kříž, Rod, Molhanc, Koška, Matyska, Malec, Myslík, Zeman, Mečík