5
1
7. 10. 2018

Mladší žáci svému soupeři nedali šanci

Milevští svého soupeře přehrávali od úvodních minut. Definitivně utkání rozhodli šesti brankami ve druhé třetině.

Domácí svému soupeři od Otavy nedali žádnou šanci. V polovině zápasu bylo rozhodnuto. Milevští předváděli pěkný hokej, vítězství je zasloužené.

Liga mladších žáků,

Branky a nahrávky: 8. Podrabský (Barda), 18. Podrabský (Hlavín), 20.Kolář (Podrabský, 22. Podrabský, 22. Podrabský, 24. Hlavín, 29. Podrabský, 33. Hlavín (Podrabský), 36. Bejšák (Barda, Podrabský), 44. Bejšák (Barda), 50. Kabíček (Podrabský), 56. Barda (Podrabský), 59. Podrabský (Klukáček), 60. Podrabský (Kolář) - 30. Tomeš, 47. Křivoňák (Přibyl). Rozhodčí: Novotný - Venclík. Vyloučení: 2+TS:1. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 60. Střely na branku: . Průběh utkání: .

Koutník, od 29. minuty Podrabský - Hlavín, Vaniš, Bejšák, Barda, Kabíček, Podrabský, Trojáček, Baťrala, Vrzal, Klukáček, Céza, Kolář

Písek

Pek, od 29. minuta Šátava- Tomeš, Křivoňák, Ramajzl, Žák, Benák, Víttek, Netušil, Mika, Holas, Kozel, Pěnička, Havlena, Přibyl